MOSP 2006 grupa I MOSP 2006 grupa I
Trenerzy
Piotr
Szydłowski

Nauczyciel Wychowania Fizycznego - Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku Wykształcenie trenerskie: Licencja UEFA A Doświadczenie trenerskie: 2004-09-01 - 2011-08-31 MOSP Białystok rocznik 1995. I trener . Mistrz Województwa Podlaskiego w kategorii: Żak Trampkarz Młodszy Trampkarz Starszy Junior Młodszy IV miejsce na Mistrzostwach Polski Nike Premier Cup. 2011-08-01 - obecnie MOSP Białystok rocznik 1999. I trener. Mistrz Województwa Podlaskiego w sezonie: 2013/14 w Kategorii Trampkarz 2014/15 w kategorii Junior Młodszy W sezonie 2015/16 awans i gra w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych W sezonie 2016/18 Mistrz Województwa Podlaskiego w kategorii Junior Starszy Od 2017-06-25 - MOSP Białystok Centralna Liga Juniorów U- 19. I trener . 2007-09-01 - 2010-08-31 Reprezentacja Podlaskiego Związku Piłki Nożnej rocznik ​ 1995. I trener. 2014-08-01 - 2015-08-31 Reprezentacja Podlaskiego Związku Piłki Nożnej rocznik 1999.l

zawodnicy
Tymoteusz
Kazberuk
16 lat
Adam
Łazarski
16 lat
Mateusz
Bućko
15 lat
Kacper Leszek
Majczak
15 lat
Filip
Woroszyło
15 lat
Michał
Pluszczewicz
16 lat
Kacper
Radziszewski
16 lat
Grzegorzu
Haraburda
16 lat
Filip
Stypułkowski
15 lat
Konrad
Pawluczuk
16 lat
Maksymilian
Czeremczuk
15 lat
Damian
Grabarz
15 lat
Dawid
Bolesta
15 lat
Bartosz
Tercjak
16 lat
Krzysztof
Jabłoński
15 lat